do góry
Koronawirus - co musisz wiedzeć!
Strona główna Kalendarium

Wydarzenia w dniu:

Wydarzenia w dniu: 11 Października 2019

Spotkanie dot. projektu Zatrzymać SMOG II (zmiana miejsca)

Godzina:
16:00
Data:
2019-10-11 do 2019-10-11

Uwaga, zmiana miejsca spotkania!
Spotkanie informacyjne zostaje przeniesione z ratusza do sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury (plac Żeromskiego 7). Spowodowane jest to wprowadzeniem przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego stopnia Alarmowego CRP (stopień BRAVO-CRP) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 10-14 października 2019 r.

Jeśli jesteś właścicielem budynku jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego oraz planujesz wymianę starego nieekologicznego kotła grzewczego na nowy ekologiczny zapraszamy na spotkanie informacyjne związane z przygotowaniem Gminy Strzelce Opolskie do realizacji drugiej edycji projektu unijnego pn. „Zatrzymać SMOG II - program ochrony powietrza w Gminie Strzelce Opolskie”.

W związku z ogłoszeniem naboru wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego działanie 5.5 Ochrona powietrza Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, zaprasza mieszkańców Gminy Strzelce Opolskie  na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w piątek 11.10.2019 r. o godzinie 16:00, do sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury, plac Żeromskiego 7, w Strzelcach Opolskich.

Omówimy zasady udziału w projekcie i możliwość uzyskania 67%  dotacji na wymianę źródła ciepła i instalację OZE w budynkach mieszkalnych znajdujących się na terenie gminy Strzelce Opolskie.

Więcej informacji o programie TUTAJ

 

przejdź do kalendarium

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

topbaner