Tu znajdziesz pomoc lub jej udzielisz / Добре, що Ви до нас завітали
Strona główna Aktualności

Dzień Twórczej Profilaktyki

16 Maja 2017
kategoria:
Aktualności
Dzień Twórczej Profilaktyki
Dzień Twórczej Profilaktyki

Dzień Twórczej Profilaktyki to inicjatywa młodych mieszkańców gminy Strzelce Opolskie adresowana do wszystkich! To nie jest wyłącznie festyn oparty na rozrywce i atrakcjach.  

Ta Akcja ma ideę – promowania MODY NA ŻYCIE WOLNE OD UZALEŻNIEŃ.

Zaproszenie  do  udziału  w  Dniu Twórczej Profilaktyki  kierowane  jest  do  rodzin, dziadków i wnuków, rodziców i dzieci, wychowawców i podopiecznych, włodarzy i mieszkańców gminy Strzelce Opolskie, zatem do każdego we wspólnej sprawie promowania MODY NA ŻYCIE  BEZ UZALEŻNIEŃ,  na  życie  bez  przemocy  fizycznej  i  psychicznej,  na  życie  godne  i  odpowiedzialne,  na  życie  bezpieczne,  życie,  którego  wartością  jest  wolność.

W Strzelcach Opolskich podczas Dnia Twórczej Profilaktyki zobaczyć będzie można pokazy tresury policyjnych psów, zagra i zaśpiewa dla nas Studio Wokalne BIS, zobaczymy teatralne przedstawienia młodzieży szkół strzeleckich oraz występ mażoretek. W planie jest także wiele atrakcji oraz punkty informacyjne na temat: „Koperta życia”, „przemoc w rodzinie”, „Opolska Karta Rodzinny i Seniora”, „Poczuj jak byś był niewidomy”, "Z cukrzycą na co dzień" oraz Klub Seniora, Środowiskowy Dom Samopomocy i Centrum Integracji Społecznej.

Organizatorem wszystkich działań jest Gmina Strzelce Opolskie – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Ośrodek Pomocy Społecznej i Strzelecki Ośrodek Kultury.

Bądźcie z nami 1 czerwca o godz. 11.30 na Placu Żeromskiego w Strzelcach Opolskich.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Plakat 17-05-19 13:28 435.58KB pobierz plik: Plakat

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H